Říjnová akce – lepidla Cleopatre a FIMO maxibox

Připravili jsme pro vás akci na vybrané druhy zboží – do konce října 2015 můžete výhodněji nakoupit velké balení hmoty FIMO – maxibox a vybraná lepidla od firmy Cleopatre:

FIMO maxibox

FIMO maxiboxVelké balení FIMO hmoty s doplňky a příslušenstvím, které obsahuje celkem 26 balení hmoty FIMO Soft po 57 g, nástroje pro práci s hmotou, gumičky, nástroje a návody. Tento box je obzvlášť vhodný pro výtvarné kurzy, kroužky a třídy, kdy nemusíte každou položku nakupovat jednotlivě a nákupem celého boxu tak můžete ušetřit.

Do konce října 2015 nabízíme FIMO maxibox za cenu 990 Kč.

Lepidlo na dřevo Cleopatre Cléo’Wood 100g

Lepidlo na dřevo CleowoodMáte v plánu projekt, kde plánujete lepit dřevěné modely, stavebnice, balzu nebo jen potřebujete spravit rozbitý dřevěný výrobek? Nyní je vhodný čas k nákupu lepidla, které bylo speciálně vyvinuto pro rychlé lepení dřeva, dřevotřísky, kartonu, lepenky a dalších porézních povrchů. Lepidlo Cléo’Wood vytváří pevné spoje a lze ho snadno nanášet tryskou přímo z balení.

Do konce října 2015 můžete zakoupit lepidlo Cleopatre Cléo’Wood 100g za cenu 85 Kč.

Lepidlo na papír Cléopatre CLÉOBIO 55g

Lepidlo na papír CleobioCLÉOBIO je lepidlo určené převážně na papír; toto lepidlo je vyrobeno téměř výhradně z rostlin (98 %) a je založeno na bázi kukuřičného škrobu a vody. Lepidlo nekrabatí papír, snadno se nanáší a je silné, je tedy vhodné právě na výtvané aplikace, které vyžadují přesnou práci a dokonalý výsledek.

Do konce října 2015 je lepidlo Cléopatre CLÉOBIO 55g za cenu 32 Kč.

Lepidlo na porézní materiály Cléocol 100g

Univerzální lepidlo CleocolSháníte-li univerzální lepidlo na porézní materiály, jako je papír, látky a tkanina, lepenka, karton, keramika, dřevo, nebo i porézní plast, je správnou volbou právě Cléocol. Toto lepidlo bylo původně vyvinuto pro vazby a rámování, nekrabatí tedy papír a lze ho použít i při opravě vazby knih. V případě potřeby můžete Cléocol zředit malým množstvím vody.

Lepidlo Cléopatre Cléocol 100g nabízíme do konce října 2015 za 52 Kč

Lepidlo na textil Cleopatre Cléo’Textile 100g

Lepidlo na textil CleotextileLepíte textil a nevyhovuje vám tavná pistole a tyčinky? Lepidlo Cléo’Textile je speciálně vyvinuté pro lepení textilu (lepí ale i další porézní materiály jako papír nebo třeba dřevo). Vytváří pevné spoj, takže k látce můžete připevnit různé další materiály a snadno se nanáší pomocí trysky.

Do konce října 2015 nabízíme lepidlo Cleopatre Cléo’Textile 100g za 85 Kč

Univerzální lepidlo Cleopatre CLEOTOO 100g

Univerzállní lepidlo CleotooToto univerzální lepidlo využijete pro různé výtvarné techniky, vzhledem k tomu že lepené předměty drží během několika sekund, i když samotné lepidlo pak ještě schne několik desítek minut, až hodin. Této vlastnosti lze využít při práci, kdy si lepené předměty naaranžujete podle potřeby, následně ale ještě můžete jejich polohu upravit.

Lepidlo CLEOTOO u nás do konce října 2015 koupíte za 114 Kč

Hobby lepidlo pro děti od 3 let Vinyl’TOO 55g

Hobby lepidlo pro děti Vinyl'TOOLepidlo Vinyl’TOO bylo speciálně vyvinuto jako nezávadné netoxické lepidlo pro děti od 3 let, které je vyrobeno bez obsahu rozpouštědel a kyselin. I s vašimi dětmi tak beze strachu můete lepit papír, dřevo, mozaiky nebo puzzle, ale i sklo nebo kov – vše co vám tvůrčí rozlet dovolí.

Lepidlo pro děti Vinyl’TOO 55 g do konce října 2015 nabízíme za 32 Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *