Akce na leden – FIMO Soft a Kids, lepící pistole a náplně, pastelky a kaplíky

Do nového roku pro vás máme připraveno několik slevových akcí, které pomohou odstartovat vaši tvorbu. Po celý leden můžete výhodněji nakupovat například vybrané druhy hmoty FIMO, tavné lepící pistole a náhradní lepící tyčinky, vybrané kaplíky a profesionální umělecké pastelky.

Akce – vybrané druhy hmoty FIMO Soft a FIMO Kids

Fimo Soft tyrkysováModelujete šperky, figurky, nebo jakékoliv další výrobky z polymerové hmoty FIMO sami nebo s vašimi dětmi? Vybrané barevné odstíny polymerových hmot FIMO Soft a Kids vhodné i pro dětské tvoření nyní můžete zakoupit s výraznými slevami – vybrané druhy FIMO Kids za 36 Kč a vybrané druhy FIMO Soft za 45 Kč.

Akce platí do konce ledna 2016 a zlevněné FIMO můžete nalézt ve zboží v akci.

Akce – Tavná lepící pistole 7 mm 10W

Tavná lepící pistolePokud při tvoření nebo třeba opravách výrobků a dalších předmětů plánujete využívat lepící pistoli, máme pro vás jednu zlevněnou v akci. Tavná lepící pistole s příkonem 10 W používá standarní tenké 7mm lepící tyčinky; dvě tyčinky jsou již součástí balení.

Lepící tavnou pistoli nabízíme za 95 Kč až do konce ledna 2016.

Akce – Lepící tyčinky 7 mm x 10 cm – 14 ks

Tavné lepící tyčinkyNáhradní tyčinky pro lepení tavnou pistolí. V balení je celkem 14 tyčinek o průměru 7 mm a délce 10 cm.

Tyčinky nabízíme do konce ledna 2016 za 55 Kč.

Akce – profesionální umělecké pastelky KOH-I-NOOR Polycolor

Pastelky PolycolorKreslíte-li rádi a chcete vyzkoušet skutečně kvalitní pastelky s bohatým pigmentem, které zanechávají výraznou stopu? V tom případě vám můžeme doporučit umělecké pastelky KOH-I-NOOR Polycolor, které navíc nyní nabízíme v akci!

Do konce ledna 2016 můžete výhodně zakoupit sadu 24 pastelek Polycolor za 235 Kč a sadu 36 pastelek Polycolor za 330 Kč.

Akce – vybrané druhy kaplíků

KaplíkyPlánujete vyrábět šperky, ať už náušnice, náhrdelníky nebo třeba náramky, s využitím kaplíků? Využijte naší akční nabídky na vybrané druhy kaplíků, které byly významně zlevněny.

Kaplíky budou v nabídce za výhodnou cenu do konce ledna 2016.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *