Internetový obchod provozujeme od roku 2010, kdy jsme začali s několika komponenty a korálky a postupně rozšiřovali sortiment. Na začátku byly hlavně minerály, které nás oba zajímají a fascinují svým barevným spektrem. V současnosti se specializujeme zejména na lůžka pro zalévání pryskyřice, šperkařské a zlatnické nářadí, organzové sáčky a pytlíčky, bižuterní komponenty a korálky a nově zařazujeme i sortiment výtvarných potřeb.

Z přírodnin v současné době nabízíme jedinečnou kolekci kabošonů a přívěsků z polodrahokamů, které pro Vás vybíráme na světových aukcích a velká většina z nich jsou originály zhotoveny pouze v jednom kuse. Mezi největší zajímavosti patří řezby zvířat, kdy je přírodní struktura kamene krásně použita pro konkrétní zobrazení. V naší nabídce naleznete reliéfy i drobnější plastiky.

Naším koníčkem je objevování tradičních i nových technologií v oblasti kreativní tvorby i zpracování drahých kovů. Špekařské nářadí, které pro tyto účely nabízíme laikům i profesionálním zlatníkům, jsme sami vyzkoušeli při práci. Stejně tak máme zkušenosti s výrobou šperků z většiny komponent, zvláště s lůžky pro zálevání s křišťálovou pryskyřicí. Dalším velkým koníčkem je zájem o přírodu - na serveru Hvozd.eu si můžete prohlédnout několik fotografií z výletů přírodou.

 

Najít nás můžete také na serveru Fler.cz, kde naše zboží nabízíme taktéž již od roku 2010 a za tu dobu zde máme tisíce spokojených zákazníků.

 

Od roku 2011 jsme pravidelnými vystavovateli na mezinárodní akci Minerály Brno, která probíhá dvakrát ročně na brněnském výstavišti vždy v květnu a listopadu. Pokud byste si rádi některé nářadí nebo minerály chtěli nejdříve prohlédnout, nebo se přijít poradit, je to dobrá příležitost.

 

Odborné poradenství ohledně nářadí a materiálů, pokud si nebudete při výběru jistí, nabízíme samozřejmě i přes email nebo telefon.

 

A nakonec, v případě, že se rádi učíte nové kreativní nebo řemeslné techniky, bychom Vás rádi pozvali na naše kurzy kreativních technik, které probíhají individuální formou v Brně – Řečkovicích a jsou určeny pro všechny zájemce napříč generacemi. Techniky, které se u nás můžete naučit zahrnují výrobu šperků z pryskyřice, mokré a suché plstění, výrobu květin kanzashi, enkaustika – malbu voskem a tiffany – letované šperky z cínu. Pro úspěšné zvládutí techniky je rozhodující Váš zájem, nikoli předchozí zkušenosti.

 

V případě jakéhokoli dotazu nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vás.

 

Za tým obchodu Naturaliter

Jiří a Kristýna

 

Naše zboží na Minerálech Brno 2011
Naše zboží na Minerálech Brno 2011
Náš stánek na Minerálech Brno 2014
Náš stánek na Minerálech Brno 2014
Náš stánek na Minerálech Brno 2014
Náš stánek na Minerálech Brno 2014
Náš stánek na Minerálech Brno v květnu 2015
Náš stánek na Minerálech Brno v květnu 2015