Bižuterní komponenty V této kategorii není žádné zboží

Náš obchod se specializuje na nabídku bižuterních komponentů pro výrobu šperků, bižuterie a dárkových předmětů. V nabídce naleznete kompletní sortiment komponentů pro výrobu náušnice, náhrdelníků, náramků, prstenů, broží a dalších šperků. Bižuterní komponenty jsou obvykle z obecného kovu (převážně mosaz - tombak), s různými povrchovými úpravami - stříbrná, zlatá nebo platinová barva, starostříbro, bronzová nebo měděná barva, starobronz a staroměď a také černá povrchová úprava nebo gunmetal.

Bižuterní komponenty - velkoobchod

Komponenty nabízíme i za velkoobchodní ceny s množstevními slevami. Množstevní slevy u komponentů dosahují až 60 % z původní ceny při nákupu jednoho kusu. V případě, že háníte komponenty, které nejsou skladem, můžete u nás zadat poptávku. Nabízíme také balení komponentů podle vašich požadavků do pytlíčků podle vámi zvoleného množství.

Nabídka bižuterních komponentů

V naší nabídce naleznete široký výběr bižuterních komponentů za příznivé ceny s množstevními slevami. Nabízíme kompletní sortiment pro výrobu šperků a bižuterie, od brožových špendlíků, přívěsků, spojovacích kroužků, ketlovacích nýtů a jehel, ramínek, lůžek na pryskyřici, kamejí a kabošonů a komponentů pro výrobu náušnic, náramků nebo náhrdelníků. Komponenty nabízíme v různých barevných úpravách, abyste mohli sladit barvu komponentů s korálky přesně podle vašich představ.