Náušnice - komponenty V této kategorii není žádné zboží

Náušnice - komponenty

Nabízíme široký výběr komponentů a polotovarů pro výrobu náušnic. Náušnicové komponenty můžete snadno využít k výrobě vlasních šperků. Podle typu vyráběného šperku se vybere náušnicový komponent a pak již jen stačí zkompletovat výsledek do konečné podoby.

Náušnicové komponenty podle využití

Pro zalévání křišťálovou pryskyřicí se hodí zejména puzety a náušnie s klasickým zapínáním s lůžkem nebo s ploškou. Takto vytvořená náušnice je po zalití motivu hotová. Pokud máte v plánu vyrábět větší náušnice, je možné využít lůžko s očkem, které se zavěsí na afroháček nebo na komponent s kalsickým zapínáním s očkem.

Stejným stylem lze vybírat i komponenty pro vlepení kabošonu z minerálu, skla nebo plastu.

Pro výrobu klasických náušnic, kdy se šperk zavěsí na očko náušnice lze využívat zejména afroháčky, ale i některé typy klasických náušnic nebo puzet.

Pokud chcete vyrobit náušnice pro někoho, kdo nemá propíchnuté dírky v uších, můžete využít klipsové náušnice.

U afroháčků a puzet navíc hrozí, že se v průběhu nošení vyvléknou z dírky a vypadnou. Tomu zabraňují zarážky na náušnice - pro afroháčky se používají gumové, plastové nebo silikonové, pro puzety lze použív všechny druhy - jak plastové, tak kovové zarážky.

V nabídce máme i široké výběr náušnicových komponentů z nerezové (chirurgické) oceli, které jsou zvláště vhodné pro osby trpící alergií nebo citlivostí na běžně používané bižuterní kovy a povrchové úpravy.