Samotvrdnoucí hmoty V této kategorii není žádné zboží

Samotvrdnoucí hmoty

Samotvrdnoucí hmoty se narozdíl od polymerových hmot vytvrzují jednoduše při pokojové teplotě za přístupu vzduchu. V naší nabídce naleznete kompletní sortiment samotvrdnoucích hmot FIMO, které máme skladem a připravené k odeslání.

FIMO Air basic

Nelepivá samotvrdnoucí hmota, vyrobená z 95 % přírodních materiálů. Vlastnostmi podobná jílu, snadno se s ní modeluje a díky konzistenci je z ní možné vytvářet i jemné detaily. Hmota Air basic při schnutí nemění objem, po vytvrdnutí je předmět stejný jako ihned po vymodelování. Hmota se vytvrzuje při pokojové teplotě za přístupu vzduchu. Hmota je po vytvrdnutí pevná a tvrdá, je možné ji brousit, vrtat, barvit nebo lakovat.

FIMO Air natural

Hmota, která je lehčí než FIMO Air basic a stejně tak je vyrobená minimálně z 95 % přírodních materiálů. Hmota Air natural je velmi pevná a díky obsahu celulózových vláken je odolná proti rozbití. Hmota má přírodní vzhled a je vhodná pro výrobu loutek, panenek a marionet. Hmota se vytvrzuje při pokojové teplotě za přístupu vzduchu a po vytvrdnutí je hmotu možné brousit, řezat, barvit a lakovat.

FIMO Air light

Tato hmota je nejlehčí z rodiny FIMO air. Z toho důvodu je zvláště vhodná na prostorové a závěsné dekorace. při modelování nelepí a při schnutí se nesmršťuje ani nemění tvar. Hmotu je možné vytvrzovat při pokojové teplotě bez přístupu vzduchu nebo (pouze tuto hmotu) je možné během 10 minut vytvrdit v mikrovlnné tvorbě spolu se sklenicí studené vody. Vhodná pro rychlé vytváření dekorací, které budou během chvíle kompletně hotově. Stejně jako ostatní hmoty je FIMO Air light po vytvrzení možné opracovávat - brousit, vrtat, barvit a lakovat.